25/06/2024

Ege Gazetesi

Ege'nin Haber Portalı

Göztepe’de Stjepan Tomas dönemi

Ligde üst üste alınan kötü sonuçların ardından Nestor El Maestro ile yollarını ayıran Göztepe’de, teknik direktör arayışları nihayete vardı.

İzmir ekibi, Hırvat teknik direktör Stepjan Tomas ile anlaşmaya vardı. Hırvat teknik adamın gün içinde İzmir’de olması bekleniyor.

Göztepe de Stjepan Tomas dönemi #1

“HOCAMIZA GÜVENİYORUZ”

Göztepe’nin kulüp başkanvekili Talat Papatya, teknik direktörlük görevi için Hırvat çalıştırıcı Stjepan Tomas’la anlaştıklarını duyurdu.

Papatya, yaptığı açıklamada, teknik direktör Nestor El Maestro ile yollarını ayırdıktan sonra ligin bitimine kısa bir süre kalması ve mevcut durum nedeniyle hem hızlı hem de doğru karar almaları gerektiğini belirtti.

Bazı teknik direktörlerle görüştüklerini bildiren Papatya, “Bu kısa süreçte görüştüğümüz teknik direktörler içerisinde takımın ligde kalacağına en çok inanan, aynı zamanda takımımızın maçlarını yakından takip eden, bu konuda hırslı ve inançlı olduğunu bizlere en net şekilde yansıtan Stjepan Tomas Hocamızla anlaşmaya vardık. Hocamıza güveniyor ve başarılar diliyoruz.” ifadelerini kullandı.